تهران میدان ولیعصر بعد از سینما استقلال کوچه فرشید پلاک ۹ واحد ۱۰ طبقه ۴   تلفن: ۸۸۸۵۱۰۳۴-۸۸۸۵۱۶۷۶

واحد تولیدی « حوله نازباف » درسال ۱۳۴۸ توسط مرحوم محمد حسین محمدزاده پیچاقچی با هدف تامین یکی از اساسی ترین و منحصر به فرد ترین نیازهای مصرفی و تبلیغاتی کشور در شهر تبریز تاسیس گردید.

و هم اکنون با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های فراوان توانست کلیه مراحل تولید حوله را بصورتی کاملا خودکفا پیاده سازی نماید. و در حال حاضر با تولیدی نزدیک به ۲۵۰ تن در سال بخشی از نیاز کشور به این 

کالای مصرفی را پوشش می دهد.

به کارگیری ماشین آلات و تکنولوژی های نوین بافندگی، رنگرزی و همچنین همکاری با متخصصان و کارشناسان این صنعت و نظارت و مدیریت مستقیم، دقیق و همه جانبه در فرآیند تولید این مجموعه را موفق به جلب رضایت مشتریان خود کرده است.

عمده تولیدات این کارخانه شامل انواع حوله های دوروآبگیر، یک رو آبگیر (مخمل) و حوله نانو می باشد. ضمن اینکه واحد طراحی این مرکز علاوه بر طراحی انواع حوله های فروشگاهی، امکان طراحی لوگو و شعارتبلیغاتی مورد نظر متقاضیان را به شکلی دقیق و حرفه ای و متناسب با استاندارهای صنعت نساجی را نیز دارد.

همچنین این شرکت محصولات خود را در بسته بندی های شکیل و زیبا، متناسب با نیاز مصرف کننده ارائه می دهد.

حوله نازباف از ابتدا با هدف ارائه محصولی مرغوب قدم در راه این صنعت نهاده است و ضامن کیفیتی در خور تامل میباشد همچنین در طی سالهای فعالیت خود در جهت ارتقای کیفیت محصولات و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی از کسب دانشی به روز و استفاده از امکاناتی مدرن همواره یاری جسته است.

 کیفیت محصولات ناز باف ناشی از مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی بافت و رنگ رزی مدرن و مدیرانی متعهد، با تجربه و دلسوز میباشد


01

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد

 

آدرس

دفتر مرکزی: تهران میدان ولیعصر بعداز سینما استقلال کوچه فرشید پلاک ۹ طبقه ۴ واحد ۱۰

 

 

کارخانه: تبریز بلوار ملت روبه روی پالایشگاه کوی صنعتی توحید پلاک ۳۵ حوله نازباف

 

 

 

شماره تماس

تلفن دفتر مرکزی: ۸۸۸۵۱۰۳۴-۸۸۸۵۱۶۷۶

فکس: ۸۸۹۴۵۲۶۷

کدپستی: ۱۴۱۵۸۴۳۹۹۵

 

تلفن کارخانه: ۰۴۱۳۴۲۴۵۱۷۶

فکس: ۰۴۱۳۴۲۴۳۷۴۷

کدپستی: ۵۱۷۹۹۸۷۸۵۴

آدرس ایمیل

info@nazbaftowel.com

پشتیبانی اطلاعات